Aktualności8 maja 201515:39
Zderzenie dwóch pojazdów. 31-letnia kierująca z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Wodzisławiu Śl. W zderzeniu dwóch pojazdów ranna została jedna osoba.
Do zdarzenia doszło wczoraj około 8:15 na ul. Matuszczyka. Policjanci ruchu drogowego ustalili wstępnie, iż 57-letni kierujący samochodem marki Ford Transit jadąc w kierunku ul. 26 Marca nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Ford Fusion. W wyniku zderzenia pojazdów, do szpitala z urazem kręgosłupa trafiła 31-letnia kierująca fordem fusionem. Oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.




























Komentarze (0)
Dodaj komentarz