Aktualności8 maja 201515:44
Policja wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał 2.5 promila

0
Reklama
Powiat:
Wodzisławscy mundurowi wczoraj wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących. Był to efekt kontroli drogowych w akcji "Alkohol i narkotyki".
Najwięcej, bo prawie 2,5 promila alkoholu miał w swoim organizmie 57-letni mieszkaniec Rybnika kierujący oplem corsą. Został ujęty przez funkcjonariuszy drogówki ok. 16:00 w Radlinie na ulicy Sokolskiej. Pozostali nieodpowiedzialni kierowcy „na podwójnym gazie” zostali zatrzymani w Wodzisławiu Śląskim i Marklowicach.
Po raz kolejny przypominamy, iż wszystkim kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę swoich pojazdów pod wpływem alkoholu grozi nie tylko utrata prawa jazdy, ale nawet dwuletni pobyt w więzieniu.




























Komentarze (0)
Dodaj komentarz