Dzisiaj każdy miał gołębia

Gołąb z papieru na patyku, ozdobione bibułą skrzydła gołębia z kartonu, wielki tekturowy gołąb na kiju, aż wreszcie 200 żywych gołębi, które wzbiły się w niebo nad wodzisławskim rynkiem - najważniejsza była jednak pozłacana figurka gołębia, która przyjechała do Wodzisławia z Kolonii. Zobacz, jak uczniowie witali Gołębia Pokoju.
Wczoraj Gołąb Pokoju, który trafił do Wodzisławia z Kolonii, był witany w Zespole Szkół nr 3. Dzisiaj nastąpił ciąg dalszy obchodów związanych z jego obecnością. W samo południe barwny korowód, który składał się uczniów z wielu wodzisławskich szkół, dotarł do rynku. Na scenie ustawiono pozłacaną statuetkę Gołębia Pokoju, a w niebo wypuszczono 200 żywych ptaków. Zobacz, jak uczniowie świętowali dziś w rynku.
(m)




























































![Obchody Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim [FOTO i WIDEO] Obchody Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763025192581251159-1234903692007062-4542500085760762581-n-.jpg)







![Miejskie obchody Święta Niepodległości w Rydułtowach [FOTO] Miejskie obchody Święta Niepodległości w Rydułtowach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763031407dsc01314-.jpeg)



![Rydułtowskie stowarzyszenia na Festiwalu Stowarzyszeń w Orlovej [FOTO] Rydułtowskie stowarzyszenia na Festiwalu Stowarzyszeń w Orlovej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763027184image00002-.jpeg)


![Rydułtowy: Wydarzenie dla Niepodległej. Wspólne świętowanie w biało-czerwonych barwach [FOTO] Rydułtowy: Wydarzenie dla Niepodległej. Wspólne świętowanie w biało-czerwonych barwach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763029366dsc01268-.jpeg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz