Pożar pustostanu w Pszowie

Dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rydułtowach oraz jeden zastęp z Wodzisławia gasiły pożaru budynku, który wybuchł wczoraj w Pszowie na ulicy Asnyka. Strażacy ugasili palące się materiały. Sprawę bada policja.
24 maja w godzinach wieczornych do Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze budynku położonego przy ulicy Asnyka w Pszowie. Obiekt nie był zamieszkany. Na miejsce skierowano trzy samochody gaśnicze- średni i ciężki z rydułtowskiej jednostki i jeden zastęp z Wodzisławia. Strażacy ugasili palące się materiały. Sprawę pożaru bada policja.
Fryderyk Kamczyk





![Siatkówka. Górnik Radlin ponownie lepszy [FOTO] Siatkówka. Górnik Radlin ponownie lepszy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764455588photo-68-of-129-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz