Aktualności8 grudnia 201610:14
Montaż saun beczkowych przy wodzisławskiej pływalni zakończony

0
Reklama
Wodzisław Śląski: - Obecnie czekamy na wykonanie przyłącza elektrycznego - przyznaje Mariusz Blazy, kierownik pływalni. Dokładna data otwarcia nie jest znana, jest jednak plan by było to jeszcze w tym roku. Za wykonanie zadania odpowiedzialna jest spółka Domaro. Inwestycja pochłonęła ponad 367 tys. zł. Zobacz na zdjęciach jak prezentują się sauny.
fot. MOSiR Centrum.













![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz