Aktualności3 października 201721:02
Graffiti ubarwiło płot przy pętli autobusowej

0
Reklama
Rydułtowy:
Niedzielna pogoda dopisała, a co za tym idzie w Rydułtowach udało się wykonać graffiti na płocie przy ul. Ofiar Terroru, a dokładnie tuż przy pętli autobusowej i niedaleko torów kolejowych. To już kolejne ogrodzenie w Rydułtowach, które zmieniło w taki sposób oblicze.
Wykonaniem graffiti zajęła się kilkuosobowa grupa artystów pod czujnym okiem pomysłodawcy projektu, rybnickiego artysty Tomasza Lisa. Kompozycja płynnie wpasowuje się w otaczającą zieleń, przykrywając nieestetyczny dotąd mur. W planach jest następna aranżacja kolejnej przestrzeni, tym razem będzie to płot okalający stadion przy ul. Bema. Jeśli tylko pogoda pozwoli malowanie nastąpi w połowie października.































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz