Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 października 201711:21

Działania profilaktyczne na stacji diagnostycznej

Działania profilaktyczne na stacji diagnostycznej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Policjanci z wodzisławskiej drogówki wzięli udział w działaniach profilaktycznych wspólnie ze stacją diagnostyczną "KREG". Mundurowi edukowali kierowców w zakresie bezpieczeństwa i zachęcali do bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swojego pojazdu przed zimą.

W trosce o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów wodzisławska drogówka włączyła się w działania prowadzone wspólnie ze stacjami diagnostycznymi. W sobotę od godziny 08.00 do 14.00 na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów "KREG" w Wodzisławiu można było liczyć na darmowy przegląd samochodu. Jest to ważne z punktu widzenia zbliżających się wyjazdów w związku z zbliżającym się Świętem Zmarłych a także dobra okazja dla sprawdzenia stanu technicznego naszych pojazdów przed zimą.

Mundurowi zatrzymywali pojazdy poruszające się ulicą Rybnicką, tłumaczyli kierowcom o potrzebie używania przez pieszych elementów odblaskowych dla bezpieczeństwa obydwu stron oraz edukowali ich z przepisów ruchu drogowego. Jednocześnie zachęcali do skorzystania z darmowego przeglądu pojazdu na znajdującej się tam stacji diagnostycznej. Pracownicy stacji sprawdzali głównie układ kierowniczy i hamulcowy, oświetlenie i ogumienie pojazdu.

Pamiętajmy, że stan techniczny naszych pojazdów ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Dbajmy o to, by nasze samochody były sprawne, zwłaszcza przed zbliżającą się zimą, gdy warunki na drodze będą coraz trudniejsze!

Autor: KPP Wodzisław Śląski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności30 października 202514:57

Wodzisławska policja szuka zaginionego Marcina Płaczka

Wodzisławska policja szuka zaginionego Marcina Płaczka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności30 października 202512:51

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Zaginął Jan Gorzolnik

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Zaginął Jan Gorzolnik - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności28 października 202515:04

Rydułtowy: Zderzenie trzech pojazdów na Traugutta

Rydułtowy: Zderzenie trzech pojazdów na Traugutta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Reklama
Reklama
Aktualności29 października 202522:26

Ogrody Talentów rozkwitły w WCK

Ogrody Talentów rozkwitły w WCK - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wck
Reklama
Aktualności30 października 202512:57

Chwila nieuwagi zakończona upadkiem

Chwila nieuwagi zakończona upadkiem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności29 października 202520:14

Dwie nietypowe interwencje wodzisławskich policjantów

Dwie nietypowe interwencje wodzisławskich policjantów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności29 października 202520:01

Kierowco jedź ostrożnie i uważaj na leśną zwierzynę

Kierowco jedź ostrożnie i uważaj na leśną zwierzynę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności29 października 202520:27

Policyjne rady z okazji Dnia Internetu

Policyjne rady z okazji Dnia Internetu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KWP Katowice
Kultura i Edukacja30 października 202508:56

Wydano nowy numer Herolda Wodzisławskiego

Wydano nowy numer Herolda Wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: TMZW
Reklama
Reklama
Aktualności30 października 202508:39

Lekcje muzealne w Pałacu Dietrichsteinów

Lekcje muzealne w Pałacu Dietrichsteinów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Natalia Maciejek/UM
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.