Feel na Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. ZDJĘCIA

Na dzisiaj zaplanowano koncert gwiazdy, zespołu Feel. Grupa przyciągnęła sporo osób, jednak ścisku nie było. Sporym zaskoczeniem jednak było to, że występujący w ramach świątecznego jarmarku, Piotr Kupicha nie zaśpiewał ani jednej kolędy czy pastorałki, zaproponował mieszkańcom swoje dobrze znane utwory. Świąteczny repertuar wykonał natomiast chórek, który przybył wraz z zespołem do Wodzisławia. FOTORELACJA.



































![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1710706030tauron-dystrybucja-36-.jpg)
![WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773047942fotob-2047-.jpg)

![Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773048746648277744-1851197505619645-6772655679426173805-n-.jpg)







Komentarze (1)
Dodaj komentarz