W jednym z mieszkań na ulicy 26 Marca znaleziono zwłoki

Wczoraj w godzinach popołudniowych wodzisławscy strażacy otworzyli jedno z mieszkań w bloku przy ulicy 26 Marca. W środku odnaleziono zwłoki 55-latka.
Mieszkanie zostało otwarte na prośbę rodziny mężczyzny, istniało ryzyko, że stało się coś niepokojącego. Po otwarciu mieszkania ujawniono zwłoki 55-latka. Wezwany lekarz stwierdził zgon. Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. - W mieszkaniu nie ujawniono żadnych śladów świadczących o przestępstwie, ciało wydano rodzinie. Prokurator odstąpił od sekcji zwłok – usłyszeliśmy w wodzisławskiej komendzie policji.
fot. archiwum portalu.





![Najbliższe wydarzenia w WCK [HARMONOGRAM] Najbliższe wydarzenia w WCK [HARMONOGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1739567709phpthumb-generated-thumbnail-.jpg)

















![Nie tylko gabloty i eksponaty. Sławomir Kulpa o współczesnym muzeum i jego przyszłości [WYWIAD] Nie tylko gabloty i eksponaty. Sławomir Kulpa o współczesnym muzeum i jego przyszłości [WYWIAD] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779353010slawomir-kulpa-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz