Wprowadzenie komendantów w rydułtowskim komisariacie

Dzisiaj w siedzibie Komisariatu Policji w Rydułtowach odbyło się uroczyste wprowadzenie komendantów.
Na stanowisko szefa rydułtowskich policjantów z dniem 27 maja został powołany komisarz Adrian Kołodziej, a na stanowisko jego zastępcy podkom. Janusz Kubiak. Wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim mł.insp. Jarosław Grudziński w obecności Burmistrz Korneli Newy i jej zastępcy Marcina Połomskiego.
Komisarz Adrian Kołodziej, od dnia 27 lutego miał powierzone obowiązki na tym stanowisku, po odejściu na emeryturę poprzedniego komendanta podinsp. Roberta Muchy, a od dnia 1 marca powierzenie obowiązków na stanowisku zastępcy miał podkom. Janusz Kubiak, który wcześniej piastował stanowisko specjalisty w Wydziale Kryminalnym wodzisławskiej komendy.



![6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA] 6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764938238merry-christmas-everyone-world-.jpg)



![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz