Artystycznie wyrazili sprzeciw wobec przemocy

Wczoraj rozstrzygnięto konkurs literacko-plastyczny pt. "NIE PRZEMOCY" ogłoszony przez Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.
W sumie na konkurs napłynęło piętnaście prac plastycznych i literackich autorstwa zarówno młodzieży, jak i osób dorosłych. Jury postanowiło wyróżnić w kategorii szkół ponadgimnazjalnych prace Patrycji Szulc, Karoliny Dziwisz i Malwiny Połednik, zaś w kategorii osób dorosłych: Zdzisławy Holony, Marcina Czyża i Ireny Winiarskiej.
Wczoraj podczas kameralnej uroczystości laureaci odebrali pamiątkowe dyplomy oraz upominki z rąk członkini zarządu powiatu odpowiedzialnej za powiatową pomoc społeczną Janiny Chlebik-Turek. Zaprezentowane zostały też wszystkie prace plastyczne oraz część literackich. W spotkaniu wzięły udział m.in.: Irena Obiegły, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. oraz Celina Uherek-Biernat, dyrektor Powiatowego Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, która podsumowała konkurs.
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.






































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz