Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 listopada 201810:38

Prezydent Rybnika prowadził samochód pod wpływem alkoholu?

Prezydent Rybnika prowadził samochód pod wpływem alkoholu? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Region:

Prezydent Rybnika Piotr Kuczera został wczoraj zatrzymany przez drogówkę do rutynowej kontroli trzeźwości. Wstępne wyniki wskazały, że jechał po spożyciu alkoholu. 

Do zdarzenia doszło na Obwiedni Południowej. Badania alkosensorem wskazały obecność alkoholu w jego organizmie. Prezydent skorzystał z prawa odmowy poddania się dodatkowemu badaniu, dlatego pobrano mu krew. Policja czeka na wyniki. Podczas porannej konferencji prezydent przeprosił wszystkich, którzy są zbulwersowani. Zapewnił, że weźmie to "na klatę" i jest gotów ponieść konsekwencje. Te zaś mogą być niemałe. Jazda w stanie nietrzeźwości, powyżej 0,5 promila, jest przestępstwem. Prawomocnie skazanie oznacza pożegnanie się z funkcją prezydenta. Jeśli wynik pokaże poniżej 0,5 promila wówczas zdarzenie zostanie potraktowane jako wykroczenie. 

red.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności11 grudnia 202511:58

Tragiczne odkrycie w Rydułtowach. Z Machnikowca wyłowiono ciało mężczyzny

Tragiczne odkrycie w Rydułtowach. Z Machnikowca wyłowiono ciało mężczyzny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

AKTUALIZACJA. W Rydułtowach doszło do tragicznego zdarzenia w Parku Machnikowiec. W czwartek, 11 grudnia, ze zbiornika wodnego przy ulicy Strzelców Bytomskich wyłowiono ciało mężczyzny. Informacja o zdarzeniu dotarła do wodzisławskiej policji przed godziną 9:00.

red., fot. KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności11 grudnia 202510:09

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością. Wodzisławski MOPS ogłosił nabór do programu na 2026 rok

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością. Wodzisławski MOPS ogłosił nabór do programu na 2026 rok - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Reklama
Aktualności11 grudnia 202522:15

Potrącenie na Kokoszyckiej. Seniorka trafiła do szpitala

Potrącenie na Kokoszyckiej. Seniorka trafiła do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Do poważnego wypadku drogowego doszło w czwartek, 11 grudnia, na ulicy Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śląskim, w rejonie sklepu Inter Cars. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji, kierujący samochodem marki BMW potrącił pieszą.

opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności10 grudnia 202512:02

Wodzisławski PUP zmienia godziny otwarcia

Wodzisławski PUP zmienia godziny otwarcia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności10 grudnia 202513:10

Wodzisław Śląski: Gala wolontariatu w I LO

Wodzisław Śląski: Gala wolontariatu w I LO - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności10 grudnia 202511:46

Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego. 15 grudnia urząd czynny krócej

Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego. 15 grudnia urząd czynny krócej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.