Aktualności18 grudnia 201815:18
Hojna zbiórka na Adopcję Serca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Połomi

0
Reklama
Mszana:
W zeszłym tygodniu po raz pierwszy w tym roku szkolnym odbyła się zbiórka pieniężna w ramach akcji Adopcja Serca. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Połomi wspomaga dwoje dzieci z Trzeciego Świata w ich drodze ku edukacji i lepszemu życiu.
Klasa VIB przez kilka dni odwiedzała chętne klasy i grupy przedszkolne ze skrzynką adopcyjną, racząc ofiarodawców upominkami w postaci słodyczy. Najhojniejsi darczyńcy mogli także liczyć na specjalne naklejki w kształcie serca propagujące naszą akcję. Podczas zbiórki zebrano sumę aż 1060 zł!
W imieniu naszych podopiecznych, serdecznie dziękujemy wszystkim którzy sprawiali, że z każdym krokiem skrzynka stawała się coraz cięższa - mówi Monika Żabicka, koordynatorka akcji.



![6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA] 6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764938238merry-christmas-everyone-world-.jpg)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz