Aktualności2 stycznia 201921:09
Tańczący na lodzie. DW 933 zamknięta z powodu oblodzenia

1
Reklama
Region:
UdostępnijKomentuj (1)Około godz. 18.00 zamknięto DW 935 Racibórz-Rybnik a około 20.00 DW 933 z Rzuchowa w gminie Kornowac na Pszów w powiecie wodzisławskim. Powodem było oblodzenie jezdni. Tuż za Rzuchowem doszło do kolizji mazdy i suzuki. Obsługujący to zdarzenie policjanci raciborskiej drogówki z trudem poruszali się po skutej lodem nawierzchni. Do kolizji doszło, gdy jedna z uczestniczek zaczęła hamować. Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w samochód stojący w korku i nie mogący z powodu oblodzenia podjechać na wzniesienie w kierunku Pszowa. Na miejsce wezwano piaskarkę.
















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (1)
Dodaj komentarz