Policjanci poszukują właścicieli elektronarzędzi

Wodzisławscy policjanci w toku wykonywanych czynności służbowych ujawnili elektronarzędzia, które mogą pochodzić z przestępstwa.
W związku z powyższym opublikowali zdjęcia zabezpieczonych przedmiotów w tym kosiarkę, wyrzynarkę, szlifierkę i wiertarkę, prosząc o kontakt osoby, które na zdjęciach rozpoznają je jako swoje.
Zwracamy się z apelem do mieszkańców. Jeśli ktokolwiek utracił powyższe narzędzia w związku z kradzieżą, włamaniem lub w innych okolicznościach a ma pewność, że należą one do niego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod nr tel. 32 453 72 55 - czytamy w komunikacie na stronie KPP Wodzisław Śląski.





















![Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778705517dsc-6188-.jpg)





![Konkurs kulinarny Polska smakuje w Raciborzu! Eliminacje regionalne 13 czerwca na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE DLA KGW i WYSTAWCÓW] Konkurs kulinarny Polska smakuje w Raciborzu! Eliminacje regionalne 13 czerwca na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE DLA KGW i WYSTAWCÓW] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778756815kkplsmakuje2026-baner-1580x650px-.jpg)


![Wodzisław Śląski stał się stolicą młodych pianistów. Międzynarodowy konkurs CON BRIO za nami [FOTO] Wodzisław Śląski stał się stolicą młodych pianistów. Międzynarodowy konkurs CON BRIO za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778747796696328583-1904775106928551-7826384415581306327-n-.jpg)












Komentarze (0)
Dodaj komentarz