Aktualności6 marca 201919:44
X Turniej Budowlany w Raciborzu. Uczniowie ZST z Wodzisławia pracowali najbezpieczniej!

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
UdostępnijKomentuj (0)Osiem drużyn wzięło udział w X Międzynarodowym Turnieju Budowlanym organizowanym przez CKZiU nr 1 w Raciborzu. Dzisiaj o 14.00 odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników dwudniowych zmagań. Najlepsi okazali się uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej, w składzie Przemysław Postrożny i Dominik Raczek. Drugie miejsce wywalczyli gospodarze turnieju Mariusz Harnasz oraz Kacper Krajczok, natomiast trzecie miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu. W kategorii BHP puchar powędrował do drużyny z Wodzisławia Śląskiego.










































































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz