Wodzisławscy dzielnicowi pomogli starszej kobiecie

Policjanci pomogli starszej kobiecie, która przewróciła się na chodniku i nie była w stanie sama wstać. Okazało się, że 94-latka doznała urazu ręki. Dzielnicowi zapewnili staruszce pomoc medyczną i zawiadomili pogotowie. Pani Stanisława była bardzo wdzięczna policjantom za pomoc.
Wczoraj około godz. 10.00 na Placu Zwycięstwa dzielnicowi wodzisławskiej komendy zauważyli straszą kobietę, która przewróciła się na chodniku. Policjanci podbiegli do kobiety i pomogli jej wstać. Mundurowi udzielili 94-latce pomocy przedmedycznej i zaopatrzyli rękę, po czym wezwali pogotowie ratunkowe. Okazało się, że kobieta złamała rękę w nadgarstku i doznała potłuczeń ciała. Na miejsce przyjechała karetka, która przewiozła staruszkę do szpitala. Dzielnicowi zdołali skontaktować się z wnuczką kobiety i powiadomili ją o nieszczęśliwym wypadku babci.




![Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766486513rynek-i-park-5-.jpg)
![Przebudowa dawnej kotłowni ZST. Nowoczesna pracownia dla przyszłych specjalistów [AKTUALNE FOTO] Przebudowa dawnej kotłowni ZST. Nowoczesna pracownia dla przyszłych specjalistów [AKTUALNE FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766498932remont-zst-wodzislaw-.jpg)




![Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766583774601829742-1309499164551871-28202792330273993-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz