Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 marca 201911:37

Bitwa Regionów, czyli konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Bitwa Regionów, czyli konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

"Bitwa Regionów" to ogólnopolski konkurs, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty.

W konkursie mogą wziąć udział drużyny, składające się z maksymalnie trzech osób. Konkurs jest przeprowadzany w trzech etapach. Pierwszy to weryfikacja zgłoszeń w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa. Drugi - przygotowanie potrawy przez zakwalifikowane zespoły podczas kulinarnego wydarzenia w każdym z województw. Zespół, który otrzyma największą liczbę punktów, przechodzi do finału. Najlepsze drużyny z całego kraju spotkają się we wrześniu br. podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie można wysyłać za pomocą formularza dostępnego TUTAJ. We wniosku należy podać nazwę Koła Gospodyń Wiejskich i dane korespondencyjne, a także listę kulinarnych osiągnięć oraz nazwę potrawy konkursowej z przepisem i opisem. Warunkiem udziału w „Bitwie Regionów” jest zgłoszenie tylko jednego dania. Zamieszczenie zdjęcia potrawy nie jest obowiązkowe.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć w regulaminie dostępnym TUTAJ.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 listopada 202520:52

Nowoczesny zabieg wykonany w wodzisławskim szpitalu

Nowoczesny zabieg wykonany w wodzisławskim szpitalu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności27 listopada 202514:53

Wodzisławski PSZOK będzie zamknięty

Wodzisławski PSZOK będzie zamknięty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności26 listopada 202512:47

Ubrany na czarno szedł poboczem. Patrol drogówki dał pieszemu prezent

Ubrany na czarno szedł poboczem. Patrol drogówki dał pieszemu prezent - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności26 listopada 202513:26

Opel uderzył w słup w Łaziskach

Opel uderzył w słup w Łaziskach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: OSP KSRG Łaziska
Aktualności27 listopada 202512:57

Mszana: Działka na sprzedaż. Weź udział w przetargu

Mszana: Działka na sprzedaż. Weź udział w przetargu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Aktualności26 listopada 202520:27

Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne biesiadowanie już 11 grudnia

Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne biesiadowanie już 11 grudnia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. pexels.com/Nicole Michalou
Aktualności26 listopada 202521:45

Prawie dwa miliony złotych trafią do wodzisławskiej lecznicy

Prawie dwa miliony złotych trafią do wodzisławskiej lecznicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Kultura i Edukacja27 listopada 202510:22

Po śląsku o śląskich świętach. Krzysztof Hanke w wodzisławskiej książnicy

Po śląsku o śląskich świętach. Krzysztof Hanke w wodzisławskiej książnicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności26 listopada 202521:39

Rydułtowy: Poznajcie pomysłodawcę ulicy Młyńskiej

Rydułtowy: Poznajcie pomysłodawcę ulicy Młyńskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.