Aktualności28 marca 201912:57
Zakończyło się szkolenie nowych strażaków OSP

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
25 marca druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu wodzisławskiego przystąpili do egzaminu kończącego kurs podstawowy dla strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej.
Egzamin w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śląskim był podsumowaniem i sprawdzeniem wiedzy jaką kursanci nabyli w trakcie szkolenia prowadzonego przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w dniach 4-25 marca 2019r. W trakcie szkolenia poza nabywaniem wiedzy teoretycznej kursanci podejmowali także działania w symulowanych zdarzeniach i ćwiczeniach, które mają przygotować ich do realnych działań ratowniczo-gaśniczych. Kurs ukończyło 22 członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu wodzisławskiego.




























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)









Komentarze (0)
Dodaj komentarz