W Wodzisławiu ruszają spotkania grupy wsparcia dla kobiet

W Powiatowym Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim ruszają spotkania GRUPY WSPARCIA DLA KOBIET. Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek, w godzinach od 16.30 do 18.30.
Grupa Wsparcia to spotkania osób doświadczających przemocy, których celem jest:
• nabywanie wiedzy o zjawisku przemocy jego cykliczności i fazach,
• nabywanie wiedzy o prawach osób doświadczających przemocy,
• niwelowanie poczucia bezradności wobec przemocy,
• dzielenie się wsparciem emocjonalnym,
• wymiana informacji dotyczących sposobów na pokonywanie trudności w procesie wychodzenia z przemocy,
• wzmacnianie działań na rzecz ochrony przed przemocą i zmianę swojej sytuacji życiowej.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z Powiatowym Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie: 44-300 Wodzisław Śl., ul. Wałowa 30, tel. 32 455 60 32.
fot. pixabay.com





![Obchody Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim [FOTO i WIDEO] Obchody Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763025192581251159-1234903692007062-4542500085760762581-n-.jpg)








![Miejskie obchody Święta Niepodległości w Rydułtowach [FOTO] Miejskie obchody Święta Niepodległości w Rydułtowach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763031407dsc01314-.jpeg)


![Rydułtowskie stowarzyszenia na Festiwalu Stowarzyszeń w Orlovej [FOTO] Rydułtowskie stowarzyszenia na Festiwalu Stowarzyszeń w Orlovej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763027184image00002-.jpeg)



![Rydułtowy: Wydarzenie dla Niepodległej. Wspólne świętowanie w biało-czerwonych barwach [FOTO] Rydułtowy: Wydarzenie dla Niepodległej. Wspólne świętowanie w biało-czerwonych barwach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763029366dsc01268-.jpeg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz