Mieszkańcy przeciwni zmianie nazwy ul. Rogozina

Zdecydowana większość biorących udział w konsultacjach opowiedziało się za pozostawieniem nazwy ul. Rogozina i zaskarżeniem zmiany dokonanej przez Wojewodę Śląskiego.
Przy ulicy Rogozina zameldowanych na stałe jest 435 osób (w tym dzieci). Zebrano 252 ankiety. Za pozostawieniem nazwy ul. Rogozina wypowiedziało się:
- 206 mieszkańców
- 25 osób prowadzących działalność przy tej ulicy
- 4 osoby mieszkające i równocześnie prowadzące działalność
Razem 235 osób.
Za zmianą nazwy ulicy na Popiełuszki wypowiedziało się
- 12 mieszkańców.
W ankiecie wzięły też udział 3 osoby nie mieszkające i nie prowadzące działalności na tej ulicy oraz oddano 2 ankiety niewypełnione. Już dziś, podczas Sesji Rady Miejskiej, radni podejmą w tym temacie odpowiednią uchwałę.

![Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)











![Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781466345photo-53-z-90-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz