Mieszkańcy przeciwni zmianie nazwy ul. Rogozina

Zdecydowana większość biorących udział w konsultacjach opowiedziało się za pozostawieniem nazwy ul. Rogozina i zaskarżeniem zmiany dokonanej przez Wojewodę Śląskiego.
Przy ulicy Rogozina zameldowanych na stałe jest 435 osób (w tym dzieci). Zebrano 252 ankiety. Za pozostawieniem nazwy ul. Rogozina wypowiedziało się:
- 206 mieszkańców
- 25 osób prowadzących działalność przy tej ulicy
- 4 osoby mieszkające i równocześnie prowadzące działalność
Razem 235 osób.
Za zmianą nazwy ulicy na Popiełuszki wypowiedziało się
- 12 mieszkańców.
W ankiecie wzięły też udział 3 osoby nie mieszkające i nie prowadzące działalności na tej ulicy oraz oddano 2 ankiety niewypełnione. Już dziś, podczas Sesji Rady Miejskiej, radni podejmą w tym temacie odpowiednią uchwałę.















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz