Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Wodzisławia

Wodzisławianie po raz kolejny uczestniczyli w "Marszu dla życia i rodziny". Marsz, który organizowany jest od 2013 r., wyruszył 2 czerwca spod kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, przemierzył wodzisławski Rynek, a zakończył się w ogrodach parafialnych przy ul. Szkolnej.
Na Rynku uczestnicy wspólnie z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim zainaugurowali akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom". Z okazji wydarzenia doświadczeni małżonkowie i rodzice dzielili się swoimi spostrzeżeniami i pełnymi emocji przeżyciami. Hasłem przewodnim tegorocznego marszu było "Rodzina wspólnotą pokoju". Muzyczną oprawę zapewniła Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa z Wodzisławskiego Centrum Kultury.







































![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1708261729tauron-dystrybucja-23-.jpg)





![Historia nie może stać w miejscu. Rozmowa ze Sławomirem Kulpą, dyrektorem wodzisławskiego Muzeum [WYWIAD] Historia nie może stać w miejscu. Rozmowa ze Sławomirem Kulpą, dyrektorem wodzisławskiego Muzeum [WYWIAD] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778874911nmac3685-.jpg)





![Kabaret Młodych Panów rozbawił Wodzisław do łez. Jubileuszowy występ zachwycił publiczność [FOTO] Kabaret Młodych Panów rozbawił Wodzisław do łez. Jubileuszowy występ zachwycił publiczność [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778873966700130028-1533518792117995-6193562030663171497-n-.jpg)






![55 lat historii i pasji. Muzeum w Wodzisławiu Śląskim świętowało jubileusz z rozmachem [FOTO] 55 lat historii i pasji. Muzeum w Wodzisławiu Śląskim świętowało jubileusz z rozmachem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779016555jubileusz-muzeum-.jpg)

Komentarze (0)
Dodaj komentarz