Nowe formularze na podatki lokalne w Pszowie

Od 1 lipca 2019 r. obowiązują nowe formularze na podatki lokalne. Druki dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.
Chodzi o jednolite wzory deklaracji i informacji na następujące podatki lokalne:
- podatek od nieruchomości
- podatek rolny
- podatek leśny.
Nowe formularze należy stosować do podatków, z tytułu których obowiązek podatkowy powstał po dniu 30 czerwca 2019 r.
Informacje i deklaracje, które powinny zostać złożone do końca czerwca 2019 r. oraz korekty deklaracji i informacji złożonych do tej daty należy składać z wykorzystaniem dotychczasowych formularzy, których wzory zostały określone uchwałą Rady Miejskiej w Pszowie (dotyczy spraw, w których np. zakup albo sprzedaż nieruchomości miała miejsce przed dniem 1 lipca 2019 r.).
Nowe formularze dostępne są TUTAJ.
fot. pixabay.com
![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)
![Akcja służb w Wodzisławiu Śląskim-Zawadzie. W stawie zatonął Opel. Czy w środku był człowiek? [AKTUALIZACJA] Akcja służb w Wodzisławiu Śląskim-Zawadzie. W stawie zatonął Opel. Czy w środku był człowiek? [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1752833355167542533715329349801530030171-mg-4225-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz