Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 września 201914:17

Niechlubny rekord w Radlinie. Kierowca wydmuchał 2,5 promila!

Niechlubny rekord w Radlinie. Kierowca wydmuchał 2,5 promila! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

We wtorek mundurowi zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą był 59-letni kierowca peugeota który miał w organizmie dwa i pół promila alkoholu. Oboje natomiast mieli orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi nie tylko utrata prawa jazdy ale nawet kara dwuletniego pobytu w więzieniu.

Pierwszego z amatorów jazdy na podwójnym gazie policjanci z drogówki zatrzymali w Radlinie na ulicy Rymera. Zatrzymany do kontroli kierowca peugeota miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. 59-latek ponadto posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Drugi ze "śmiałków" wpadł w ręce gorzyckich stróżów prawa w Czyżowicach na ulicy Gorzyckiej. 46-letni kierowca citroena, mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł za kółko i to w dodatku pijany. Mężczyzna "wydmuchał" półtora promila alkoholu.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności24 stycznia 202623:10

Pożar mieszkania na siódmym piętrze zakończony tragedią. Skomplikowana akcja strażaków w Wodzisławiu Śląskim

Pożar mieszkania na siódmym piętrze zakończony tragedią. Skomplikowana akcja strażaków w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

AKTUALIZACJA. W sobotni wieczór, 24 stycznia, w Wodzisławiu Śląskim doszło do groźnego pożaru mieszkania w jednym z bloków przy ulicy Przemysława. Ogień pojawił się na siódmym piętrze budynku, a z okien wydobywały się płomienie i gęsty dym widoczny z dużej odległości. Na miejsce skierowano liczne siły i środki straży pożarnej. Niestety, w wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć.

red.
Reklama
Aktualności26 stycznia 202611:28

Policja wyjaśnia okoliczności sobotniego pożaru

Policja wyjaśnia okoliczności sobotniego pożaru - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 stycznia 202611:22

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.