Zacne jubileusze w Pszowie

Burmistrz Miasta Pszów Czesław Krzystała razem z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Pszowie Małgorzatą Bargieł złożyli okolicznościowe wizyty mieszkańcom miasta świętującym swoje jubileusze.
90-te urodziny obchodzili pani Elżbieta Elsner oraz pan Aleksander Bober i pan Antoni Jureczko. Szacownym jubilatom Burmistrz złożył życzenia zdrowia i dalszego długiego życia w otoczeniu rodziny.
„Złote Gody” czyli 50-tą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowali Renata i Tadeusz Kobakowie oraz Maria i Rajmund Matułowie. Z tej okazji nasz włodarz miasta życzył małżonkom wielu wspólnych lat w zdrowiu i wzajemnym szacunku.
Miłość, wierność i uczciwość małżeńską 60 lat temu ślubowali sobie małżonkowie Jadwiga i Józef Kowalscy. Jubilatów Burmistrz odwiedził osobiście, przekazując wyrazy szacunku i uznania za przykład wzajemnej troski małżonków o siebie nawzajem i swój związek.








![Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177859225363-935784-.jpg)











![Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778487022photo-20-z-71-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz