Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 września 201910:39

Integracja i rozwój. Odpowiedź wodzisławskiego Ekonomika na potrzeby młodzieży

Integracja i rozwój. Odpowiedź wodzisławskiego Ekonomika na potrzeby młodzieży - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wczoraj odbył się rajd zorganizowany przez wodzisławski Ekonomik i Starostwo Powiatowe. To szkolna odpowiedź na Cele Zrównoważonego Rozwoju, o których pamiętamy w sposób szczególny podczas piątej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Uczniowie klas pierwszych wodzisławskiego Ekonomika, korzystając ze środków publicznego transportu - Kolei Śląskich, pełni entuzjazmu dojechali do stacji kolejowej Bełsznica. Tam, pod opieką wychowawców, podjęli się pieszej wyprawy czterokilometrową trasą rajdu. Spacer był okazją do poznania regionu, rozmów i rywalizacji. Każda z klas mogła spróbować swoich sił w różnorodnych konkurencjach zarówno ruchowych, jak i intelektualnych. Warto dodać, że do jedną z grup przyłączył się Starosta Powiatu Wodzisławskiego Pan Leszek Bizoń.

Po przybyciu na miejsce, do Olzy, młodych ludzi przywitała dyrektor szkoły Pani Maria Lach, Członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego Kornelia Newy, Naczelnik Wydziału Oświaty Pani Katarzyna Zöllner–Solowska i Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Pan Arkadiusz Łuszczak. Wręczyli oni uczestnikom dyplomy, gratulacje i cenne nagrody: bony do kina, kręgielni i pizzerii.

Jak podkreśla dyrektor ZSE Pani Maria Lach, Rajd Integracyjny Klas Pierwszych to ogromne wsparcie dla wdrożenia świadomego myślenia o ekologii, swoich powinnościach wobec przyrody i ekosystemu, ale jednocześnie doskonałe narzędzie integracyjne młodzieży, która nie tak dawno rozpoczęła naukę w ZSE.

Autor: ZSE Wodzisław, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 grudnia 202510:39

Dom z dużą działką w dzielnicy Wilchwy na sprzedaż

Dom z dużą działką w dzielnicy Wilchwy na sprzedaż - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Aktualności16 grudnia 202513:18

Od stycznia zmiana rozkładu jazdy

Od stycznia zmiana rozkładu jazdy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Aktualności16 grudnia 202510:31

PZON szuka lekarzy i specjalistów

PZON szuka lekarzy i specjalistów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. AI
Reklama
Aktualności16 grudnia 202510:45

Świąteczny rozkład jazdy Wodzisławskie Komunikacji Powiatowej

Świąteczny rozkład jazdy Wodzisławskie Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Sport15 grudnia 202519:40

Mistrzostwa Śląska w jujitsu. Świetne wyniki zawodników Akademii Top Team

Mistrzostwa Śląska w jujitsu. Świetne wyniki zawodników Akademii Top Team - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.