Aktualności20 listopada 201912:48
Burmistrz Pszowa w odwiedzinach u jubilatów

0
Reklama
Pszów:
Czas szybko płynie. Już pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowali państwo Gabriela i Marian Kacperscy oraz Janina i Antoni Grzegorzek, a swoje diamentowe gody przeżywali małżonkowie Pelagia i Karol Przybyłowie.
O tak zacnych jubileuszach mieszkańców naszego miasta nie zapomniał Burmistrz Miasta Czesław Krzystała i wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzatą Bargieł złożył małżonkom okolicznościową wizytę. Na ręce jubilatów popłynęły życzenia dalszych wielu wspólnych lat w zdrowiu, wzajemnym szacunku i miłości. Burmistrz złożył wyrazy uznania za przykład wzajemnej troski małżonków o siebie nawzajem i o swój związek.



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz