Aktualności4 grudnia 201919:49
Samorządowcy Gminy Godów spotkali się z nadzorem prawnym wojewody

0
Reklama
Godów:
Z inicjatywy Wójta Gminy Godów w dniu 26 listopada 2019 roku w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie odbyło się spotkanie samorządowców z przedstawicielami Wydziału Nadzoru Prawnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach - Panem Krzysztofem Nowakiem - Dyrektorem Wydziału oraz jego Zastępcą Panią Iwoną Andruszkiewicz.
Na spotkaniu zostały omówione tematy i poruszono problemy związane z opracowaniem regulaminu wynagradzania nauczycieli oraz tworzeniem nowego systemu gospodarki odpadami. Władze gminy Godów dziękują prelegentom za przyjęcie zaproszenia, przekazanie wiedzy dot. zgodności z prawem uchwał podejmowanych przez organy jst., natomiast pozostałym uczestnikom dziękuje za aktywny udział w spotkaniu.

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz