Aktualności5 grudnia 201914:43
Parkowym łabędziom będzie łatwiej zimą

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Wodzisławski parkowy staw, oprócz niemałego stada kaczek, zamieszkują obecnie dwa łabędzie - Romeo i Julia. Służby Komunalne Miasta zadbały o to, by było im łatwiej w okresie zimowym.
Podczas nadchodzącej zimy nie będzie ryzyka przymarznięcia ptaków do skutego lodem stawu. Dzięki staraniom miejskiej jednostki łabędzie trafiły właśnie pod opiekę Parafii św. Wawrzyńca na Wilchwach. Znalazły się w prowadzonym przez księdza proboszcza, niewielkim zwierzyńcu.





![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz