Aktualności12 maja 202011:39
Łączymy z Energią. Zmiana organizacji pracy biura projektu

0
Reklama
Godów:
Do 29 maja br. Zarząd Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku wstrzymuje obsługę klientów projektu "Łączymy z energią" bezpośrednio w Biurze w związku z zagrożeniem koronawirusem. Do tego czasu kontakt odbywa się wyłącznie drogą mailową i telefoniczną.
W gminie Godów dyżur mailowy i telefoniczny odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 pod numerem telefonu 576 876 296 oraz drogą mailową pod adresem e-mail: oze.godow@gmail.com. Bieżące informacje można znaleźć na stronie internetowej Subregionu Zachodniego.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz