Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 maja 202011:00

Powiatowe szpitale otrzymały pół miliona pożyczki

Powiatowe szpitale otrzymały pół miliona pożyczki - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Powiat:

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego udzielił Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. pożyczki na kwotę 500 tys. zł.

Decyzja Zarządu to pokłosie zmian budżetowych dokonanych przez radę powiatu. Pożyczka została udzielona na okres 5 lat z karencją spłaty kapitału do końca bieżącego roku. – Podobnie jak w latach ubiegłych pożyczka będzie mogła podlegać umorzeniu. Wszystko będzie jednak zależeć od sytuacji finansowej zarówno PPZOZ, jak i Powiatu – deklaruje starosta Leszek Bizoń.

Pożyczka zostanie przeznaczona przez dyrekcję PPZOZ na wsparcie bieżącego funkcjonowania szpitali.

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności24 października 202512:38

Wodzisławski MOPS ma nową siedzibę

Wodzisławski MOPS ma nową siedzibę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski/Latający Obiektyw
Reklama
Sport24 października 202512:08

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 października 202518:53

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności25 października 202522:15

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO]

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

W sobotę, 25 października na boisku przy ulicy Kozielskiej w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie B klasy podokręgu Racibórz, w którym miejscowa Stal podejmowała drużynę z Pszowa. Pogoda dopisała, a na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców, liczących na emocjonujące widowisko. Od pierwszego gwizdka było widać, że obie ekipy przyjechały po trzy punkty - mecz rozpoczął się w szybkim tempie, a akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.