Aktualności23 czerwca 202013:33
#GaszynChallenge w rydułtowskim magistracie

0
Reklama
Rydułtowy:
Urząd Miasta Rydułtowy z radością przyjął wyzwanie rzucone przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Ślaskim i Gminę Kornowac. Pracownicy urzędu na czele z burmistrzem Marcinem Połomskim zgromadzili się na hali ROSiR-u, aby wykonać pompki i przysiady. A wszystko to w ramach akcji charytatywnej #GaszynChallenge.
Akcja promuje pomoc dzieciom cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni. Chodzi w niej o to, żeby zrobić 10 pompek lub 10 przysiadów, nagrać krótki film i wrzucić do sieci. Najważniejsze jest jednak to, aby przekazać datek na leczenie najmłodszych.
![6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA] 6 grudnia Mikołaj na wodzisławskim Rynku [PROGRAM WYDARZENIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764938238merry-christmas-everyone-world-.jpg)











Komentarze (0)
Dodaj komentarz