Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 września 202013:46

Tu i teraz. Modowy galimatias w WCK

Tu i teraz. Modowy galimatias w WCK - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na nowy cykl warsztatów zatytułowany „Tu i teraz”. Podczas pierwszego z nich uczestnicy będą farbować tkaniny techniką tie dye. To kolejne przedsięwzięcie, które proponuje zainteresowanym wodzisławska instytucja kultury.

Niezwykle modny w latach 90. trend na samodzielne barwienie materiałów wraca do łask. Unikatowe, gradientowe desenie na tkaninach można będzie tworzyć 25 września o 17:00 w WCK. Efekt tie dye (z angielskiego: wiązać-barwić) uzyskuje się dzięki zamierzonemu, nieregularnemu barwieniu odzieży. Podczas warsztatów prowadzonych przez Pracownię Galimatias z Cieszyna uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób przygotować materiał do farbowania, jak dbać o niego już po tym zabiegu oraz poznają wiele technik barwienia. Efektem około trzygodzinnego spotkania będzie własnoręcznie wykonany, nietuzinkowy t-shirt oraz dwie poszewki na poduszki.

- To kolejna ciekawa propozycja dla zainteresowanych taką formą warsztatów. Spotkanie będzie z pewnością okazją do twórczego spędzenia wrześniowego wieczoru - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wszelkich informacji na temat wydarzenia udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 55 zł (organizator zapewnia wszelkie materiały). W warsztatach mogą wziąć udział osoby od 14 roku życia. Zapisy na warsztaty przyjmowane są mailowo do 21 września br. pod adresem: piak@wck.wodzislaw.pl, a ich realizacja będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa regulamin.

aaa.[38]

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport12 października 202520:52

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sporo sportowych emocji doświadczyli kibice podczas mijającego weekendu. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz. 

(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności13 października 202508:37

Strażacy doskonalili swoje umiejętności w PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim

Strażacy doskonalili swoje umiejętności w PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. FB/PCKZiU Wodzisław Śl.
Aktualności13 października 202509:08

Heklowanie tradycji. Zaproszenie na warsztaty koronczarskie

Heklowanie tradycji. Zaproszenie na warsztaty koronczarskie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot., pixabay.com/sabinevanerp
Reklama
Aktualności13 października 202509:31

Ponad setką w zabudowanym. 38-latek stracił prawko w Gołkowicach

Ponad setką w zabudowanym. 38-latek stracił prawko w Gołkowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło KPP Wodzisław Śląski
Styl życia13 października 202510:35

Dobry nawyk prowadzi do zdrowia. Edukacja żywieniowa dla najmłodszych

Dobry nawyk prowadzi do zdrowia. Edukacja żywieniowa dla najmłodszych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.