Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności7 września 202008:29

Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach dobiegły końca

Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach dobiegły końca - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Tradycyjnie, w wodzisławskich szkołach i przedszkolach, w okresie wakacyjnym prowadzono intensywne prace remontowe. Przyjrzyjmy się, co udało się wyremontować w miejskich placówkach.

Czas wakacji dla dyrektorów Szkół Podstawowych, Publicznych Przedszkoli oraz pracowników obsługi był okresem pracy związanej z przygotowaniem miejskich placówek do przyjęcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021.

W czasie wakacji m.in. w Zespole Szkół nr 1 oraz w Publicznym Przedszkolu nr 19 zamontowano przeciwpożarowy wyłącznik prądu. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 zmodernizowano instalację elektryczną, zaś w Publicznym Przedszkolu nr 6 wymieniono oświetlenie ewakuacyjne. W ZSP nr 3, PP nr 2, PP nr 19 odmalowano część wnętrz, a w PP nr 1 wyremontowano schody zewnętrzne. Z kolei w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 wykonano dokumentację techniczną dot. wykonania studni głębinowych w celu odprowadzenia wody deszczowej z terenu placówki. Ponadto dokonano drobnych napraw.

Nie należy zapominać, że również czas, kiedy z powodu pandemii koronawirusa zamknięto wodzisławskie placówki oświatowe, pracownicy wykorzystali na przeprowadzenie prac remontowych i porządkowych.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności6 listopada 202510:42

Sandra Pniak spędziła dzień z rodziną zastępczą

Sandra Pniak spędziła dzień z rodziną zastępczą - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności6 listopada 202514:01

Rehabilitacja 25+. Realna pomoc młodym osobom z niepełnosprawnościami

Rehabilitacja 25+. Realna pomoc młodym osobom z niepełnosprawnościami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Sport7 listopada 202512:27

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Aktualności8 listopada 202500:10

Wodzisławska w Turzy już przejezdna

Wodzisławska w Turzy już przejezdna - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.