Poziom wód w rzekach może mocno wzrosnąć

Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu wydało informację o niebezpiecznym zjawisku drugiego stopnia w trzystopniowej skali. Mowa o ryzyku wezbrań z przekroczeniem stanów ostrzegawczych.
Ważność: od godz. 18:43 dnia 30.09.2020 do godz. 21:00 dnia 01.10.2020
Obszar: zlewnia górnej Odry (śląskie)
Przebieg: W rejonach występowania opadów deszczu stany wody ponownie lub w dalszym ciągu będą miały tendencję wzrostową w strefach wody średniej i wysokiej. Lokalnie możliwe przekroczenia stanów ostrzegawczych, zwłaszcza na rzekach górskich i na Odrze.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%



![Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177859225363-935784-.jpg)












![Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778487022photo-20-z-71-.jpg)


















Komentarze (0)
Dodaj komentarz