Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 października 202011:17

Telefoniczne wsparcie dla seniorów i osób niepełnosprawnych

Telefoniczne wsparcie dla seniorów i osób niepełnosprawnych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Jeśli jesteś seniorem, osobą z niepełnosprawnościami, samotną i potrzebujesz z kimś porozmawiać, parafia pw. Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim i Fundacja Donum Caritatis im. ks. Zdzisława Tronta zapraszają do kontaktu telefonicznego.

- Sytuacja epidemiologiczna w kraju jest trudna. Potrzebujesz pomocy, wsparcia psychologicznego bądź wsparcia duchowego? Zadzwoń! Twój sąsiad, znajomy bądź osoby Ci bliskie wymagają wsparcia? Skontaktuj się z nami! Dbajmy o siebie i nie bądźmy obojętni na los innych ludźmi - zachęca Fundacja Donum Caritatis.

WSPARCIE DUCHOWE

Numer telefonu: +48 32 72 32 637
E-mail: wsparcieduchowe@donumcaritatis.pl  
Rozmowa: z kapłanem lub osobą konsekrowaną.

Harmonogram i lista osób posługujących rozmową:

poniedziałek, godz. 16:00-17:00, ks. Krzysztof Grabiec,
wtorek, godz. 17:00-18:00, o. Arkadiusz Sosna,
środa, godz. 15:00-16:00, ks. Grzegorz Uszok,
czwartek, godz. 15:00-16:00, ks. Witold Tatarczyk,
piątek, godz. 17:00-18:00, o. Arkadiusz Sosna.

TELEFON POMOCOWY

Numer telefonu: +48 32 72 32 635
E-mail: e-mail: pomoc@donumcaritatis.pl  
Dla kogo? Dla osób potrzebujących pomocy bądź osób, których bliscy jej potrzebują.
Harmonogram: od poniedziałku do piątku, w godz. 17:00-18:00.

TELEFON ZAUFANIA

Numer telefonu: +48 32 70 00 464
Dla kogo? Zmagasz się z problemami i chcesz porozmawiać z kimś zaufanym - zachęcamy do kontaktu z psychologiem.
Harmonogram: w każdy piątek, w godz. 13:00-14:00, dr Renata Kleszcz-Szczyrba - doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii.

Więcej informacji nt. telefonicznej pomocy można znaleźć w portalu Facebook Fundacji Donum Caritatis im. ks. Zdzisława Tronta.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 marca 202610:32

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: PKP PLK, fot. bazakolejowa.pl
Reklama
Aktualności16 marca 202611:15

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja16 marca 202615:08

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO]

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W niedzielę, 15 marca 2026 roku w Ośrodku Kultury w Czyżowicach odbył się barwny i pełen tradycji Pokaz Stołów Wielkanocnych Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie zgromadziło aż 22 reprezentacje KGW z regionu, które zaprezentowały zarówno regionalne potrawy świąteczne, jak i rękodzieło oraz wielkanocne dekoracje. Patronat nad imprezą objął starosta powiatu wodzisławskiego, Leszek Bizoń.

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności17 marca 202619:47

Food Fest wraca do Wodzisławia. Trzy dni pełne smaków na rynku

Food Fest wraca do Wodzisławia. Trzy dni pełne smaków na rynku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Kacper Kołaczkowski
Reklama
Kultura i Edukacja16 marca 202611:05

Nie przegap! Rejestracja na III edycję konferencji WNET trwa do końca marca

Nie przegap! Rejestracja na III edycję konferencji WNET trwa do końca marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
Aktualności17 marca 202610:13

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności17 marca 202620:03

Obowiązkowa deratyzacja w Wodzisławiu. Sprawdź, co musisz zrobić

Obowiązkowa deratyzacja w Wodzisławiu. Sprawdź, co musisz zrobić - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Kultura i Edukacja17 marca 202619:55

Irena Małysa odwiedzi Godów. Wyjątkowe wydarzenie w bibliotece

Irena Małysa odwiedzi Godów. Wyjątkowe wydarzenie w bibliotece - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów, fot. FB/Irena Małysa strona autorska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.