Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 listopada 202010:30

Zostań idolem z Wodzisławskim Centrum Kultury

Zostań idolem z Wodzisławskim Centrum Kultury - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Lubisz śpiewać? Samotne recitale przed lustrem przestały ci wystarczać? Weź udział w Wodzisławskim Festiwalu Wokalnym „Zostań idolem” organizowanym przez Wodzisławskie Centrum Kultury w ramach akcji #siećzkulturąwdomu.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala przeprowadzić imprezy, jak to miało miejsce w zeszłym roku, na scenie WCK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestnicy mogli podzielić się swoją muzyczną pasją w nieco innej formule. Tegoroczna edycja online to szansa, by skupić wokół siebie większe grono publiczności i zaprezentować swój nieprzeciętny talent światu. – Liczymy na to, że podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie to spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy mieli okazję odkryć nowe talenty – mówią organizatorzy.

Jak wziąć udział w festiwalu? To proste. Wystarczy zarejestrować swój występ w dowolnym repertuarze (z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub a capella) i przesłać je do WCK wraz z kartą zgłoszeniową do 13 grudnia. Wszystkie nagrania wideo zostaną opublikowane na dedykowanym imprezie wydarzeniu na facebooku WCK i kanale YouTube. Jury przyzna nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc w kategoriach: klasy I-IV, V-VIII, szkoły ponadpodstawowe oraz dorośli z terenu Wodzisławia Śląskiego. Punktowane będą nie tylko umiejętności wokalne, ale także ogólny wyraz artystyczny.

Wszelkich informacji na temat przedsięwzięcia udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową można pobrać ze strony www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Organizatorem Wodzisławskiego Festiwalu Wokalnego „Zostań idolem” jest Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Danuta Olejniczak-Paterek, pomysłodawczyni zeszłorocznej edycji zorganizowanej w ramach ogłoszonego przez WCK konkursu „Inicjatywy lokalne z WCK”. Regulamin wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

aaa.[29]

Autor: WCK, fot. pixabay.com/Free-Photos, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Pliki do pobrania
pdf
regulamin-zostan-idolem-2020-.pdf
(plik PDF, 123,75 KB)
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności20 stycznia 202613:42

Wypadek w Czyżowicach. Nastolatek w szpitalu

Wypadek w Czyżowicach. Nastolatek w szpitalu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności20 stycznia 202611:47

Bus i osobówka zderzyły się w Łaziskach [FOTO]

Bus i osobówka zderzyły się w Łaziskach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. FB/Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik
Reklama
Reklama
Aktualności20 stycznia 202611:20

Wtargnęła na jezdnię i odbiła się od ciężarówki

Wtargnęła na jezdnię i odbiła się od ciężarówki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności21 stycznia 202623:14

Pożar na terenie składowiska złomu w Mszanie. Szybka interwencja strażaków

Pożar na terenie składowiska złomu w Mszanie. Szybka interwencja strażaków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KP PSP Wodzisław Śląski
Aktualności20 stycznia 202619:25

XXIII sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego już 22 stycznia

XXIII sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego już 22 stycznia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Reklama
Aktualności20 stycznia 202612:59

Mistrzostwa Gminy Godów w szachach za nami

Mistrzostwa Gminy Godów w szachach za nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Urząd Gminy Godów
Aktualności20 stycznia 202613:49

Projekt muzeum wśród najlepszych w Polsce. Publikacja badań grobowca Bordynowskiej Pani

Projekt muzeum wśród najlepszych w Polsce. Publikacja badań grobowca Bordynowskiej Pani - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Muzeum w Wodzisławiu Śl.
Reklama
Aktualności20 stycznia 202620:14

Co? Gdzie? Kiedy? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie wodzisławskim

Co? Gdzie? Kiedy? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie wodzisławskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności20 stycznia 202611:14

Historia, której nie wolno zapomnieć. Wodzisławskie obchody 81. rocznicy Marszu Śmierci [FOTO]

Historia, której nie wolno zapomnieć. Wodzisławskie obchody 81. rocznicy Marszu Śmierci [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.