Aktualności23 listopada 202013:28
Chodnik przy Rydułtowskiej w Radlinie gotowy

0
Reklama
Radlin:
18 listopada Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. dokonał odbioru zakończonych robót na ul. Rydułtowskiej w Radlinie. Inwestycja swym zakresem obejmowała budowę kanalizacji deszczowej i chodnika.
W ramach przedsięwzięcia zabudowano też dodatkowe wpusty uliczne wraz ze studniami rewizyjnymi oraz umocniono skarpę drogową. Całkowity koszt zadania wyniósł blisko 230 tys. zł i został sfinansowany wspólnie przez Powiat Wodzisławski i Miasto Radlin.

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)


![Walentynkowo–ostatkowo–tłustoczwartkowy koncert w Rogowie [FOTO] Walentynkowo–ostatkowo–tłustoczwartkowy koncert w Rogowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17710979452-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz