Aktualności2 grudnia 202011:19
Komunikacja Miejska ma swój fanpage

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Komunikacja Miejska doczekała się swojego fanpage'a w portalu społecznościowym Facebook. To właśnie tam pojawiać się będą informacje związane z jej działalnością.
Urząd Miasta Wodzisław Śląski przypomina, że usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego w Wodzisławiu Śląskim świadczy firma „KŁOSOK”. Obsługuje ona następujące linie : A, B, C1, C2, C3, C4, D1, D2.
- Fanpage @kmwodzislaw został utworzony w celu lepszej komunikacji z pasażerami. Mamy nadzieję, że strona znajdzie wielu odbiorców i przyczyni się do lepszej informacji pasażerskiej - mówi Justyna Kłosok.
Wodzisławski magistrat zaprasza do obserwowania i polubienia fanpage'a Komunikacji Miejskiej.



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)









Komentarze (0)
Dodaj komentarz