W Godowie podsumowano tegoroczną współpracę przy inwestycjach drogowych

Dzisiaj, 18 grudnia, w Godowie odbyło się spotkanie starosty Leszka Bizonia i wójta gminy Mariusza Adamczyka, podczas którego krótko podsumowano wspólne inwestycje drogowe zrealizowane w tym roku. Okazją było oficjalne odebranie nowej sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na ul. 1 Maja w centrum Godowa.
W spotkaniu uczestniczyli również radni powiatowi Robert Wala i Roman Marcol, wicewójt Tomasz Kasperuk, z-ca dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg Michał Stabla, a także sołtys Godowa – Henryk Olejok.
W 2020 r. Powiat Wodzisławski przy udziale finansowym Gminy Godów przeprowadził m.in. modernizację czterystumetrowego odcinka ul. Powstańców Śl. w Skrzyszowie na odcinku od granicy z Jastrzębiem-Zdrój do skrzyżowania z Aleją Jana Pawła II. Z kolei w połowie grudnia przejście dla pieszych w rejonie urzędu gminy i kościoła parafialnego w Godowie zostało wyposażone we wzbudzaną sygnalizację świetlną oraz kamerę, dzięki czemu przekraczanie jezdni w tym miejscu przez pieszych powinno być bezpieczniejsze.
Podczas spotkania rozmawiano też o planach inwestycyjnych obu samorządów na 2021 r.








![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)




![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774258892mini-177425810955-926939-2-.jpg)








![Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774263483poradnia-radlin-.jpg)
![Blisko 300 biegaczy na starcie. Błękitna Wstęga Balatonu przyciągnęła tłumy [FOTO] Blisko 300 biegaczy na starcie. Błękitna Wstęga Balatonu przyciągnęła tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774345378655848200-1463461572242115-463788788179775900-n-.jpg)

















Komentarze (0)
Dodaj komentarz