Wycieczka na Kubę sposobem na pomoc branży turystycznej

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Bolesław Piecha (na zdj.) był dziś gościem "Porannej rozmowy" w radiu RMF FM. W czasie rozmowy z Robertem Mazurkiem rybnicki poseł zwrócił się z apelem do Polaków.
- Dura lex, sed lex. Wytrzymajmy jeszcze trochę, to jest taki mój apel do Polaków - powiedział. Redaktor Robert Mazurek zwrócił uwagę, że taki apel płynie z ust posła, który właśnie wrócił z zagranicznej wycieczki na Kubę. - Nikt nie zabronił mi wyjechać. Ta wycieczka była planowana jeszcze przed pandemią. W tej konwencji ratuje także firmy, które w tej branży siedzą - odparł poseł PiS B. Piecha.
Więcej TUTAJ.

![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680181krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)
![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)














Komentarze (0)
Dodaj komentarz