Aktualności22 lutego 202111:26
Uwaga na niebezpieczny lód!

0
Reklama
Powiat:
Służby zarządzania kryzysowego ostrzegają przed niebezpieczeństwami związanymi z wchodzeniem na pokrywy lodowe utrzymujące się na zbiornikach wodnych.
Ostatnie ocieplenie spowodowało, że są one bardzo osłabione. Wchodzenie na lód w obecnych warunkach jest bardzo niebezpieczne. Apel kierowany jest przede wszystkim do wędkarzy, a także dzieci i młodzieży oraz ich rodziców o unikanie niebezpieczeństwa.





![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz