Aktualności12 kwietnia 202112:06
Wstrzymano obsługę w Referacie Gospodarowania Odpadami

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
- Z uwagi na sytuację kadrową, od 12 do 16 kwietnia 2021 roku w Wydziale Gospodarki Komunalnej - Referacie Gospodarowania Odpadami wstrzymana zostaje obsługa klientów w Urzędzie Miasta - informuje wodzisławski magistrat.
Wypełnione deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy składać:
- umieszczając w urnie wystawionej przed budynkiem 4b,
- w formie elektronicznej, jako format danych XML: za pośrednictwem Platformy Elektronicznych Usług Publicznych (PeUP) dostępnej pod adresem www.sekap.pl
Sprawy mieszkańców nadal będą załatwiane w możliwie najkrótszym terminie. Czas ich realizacji może jednak ulec przedłużeniu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz