Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 kwietnia 202115:50

Wodzisław Śląski otwiera Punkt Szczepień Powszechnych

Wodzisław Śląski otwiera Punkt Szczepień Powszechnych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W ciągu najbliższych dni w Wodzisławiu Śląskim otwarty zostanie Punkt Szczepień Masowych. Miasto organizuje to niezwykle ważne miejsce ze znaną w naszym mieście firmą Medhouse. Sam punkt jest organizowany w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 przy ul. 26 Marca 66.

- Gdy tylko pojawiła się taka możliwość, od razu rozpoczęliśmy intensywne starania o uruchomienie punktu szczepień w Wodzisławiu Śląskim - mówi prezydent Mieczysław Kieca. - Weszliśmy we współpracę z wojewodą i jego służbami, znaleźliśmy partnera medycznego i odpowiednie miejsce. Teraz dopinamy szczegóły, by jak najszybciej umożliwić mieszkańcom miasta uzyskanie ochrony przed zakażeniem, a zwłaszcza ciężkim przebiegiem. Zdrowie jak zawsze jest dla mnie jednym z najwyższych priorytetów - dodaje prezydent.

Wodzisławski punkt szczepień przeciwko koronawirusowi powodującemu COVID-19, zgodnie z deklaracjami służb medycznych, będzie mógł obsłużyć nawet do tysiąca osób dziennie. Wiele zależy od dostępności preparatów do szczepień.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, fot. pixabay.com/jaytaix, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 marca 202612:35

Dom z dużą działką na sprzedaż w dzielnicy Wilchwy

Dom z dużą działką na sprzedaż w dzielnicy Wilchwy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Sport15 marca 202615:04

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO]

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

W sobotnim meczu klasy okręgowej kibice zgromadzeni na stadionie w Nędzy obejrzeli spotkanie pełne walki, emocji i zwrotów akcji. W starciu LKS 1908 Nędza z LKS Silesia Lubomia nie zabrakło ostrych starć, dwóch czerwonych kartek oraz bramek, które ostatecznie przesądziły o zwycięstwie gości.

Oskar Tomeczek
Aktualności15 marca 202622:35

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Podczas weekendu kibice nie mogli narzekać na brak sportowych emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgu Racibórz. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności16 marca 202610:32

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: PKP PLK, fot. bazakolejowa.pl
Reklama
Aktualności16 marca 202611:15

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja16 marca 202615:08

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO]

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W niedzielę, 15 marca 2026 roku w Ośrodku Kultury w Czyżowicach odbył się barwny i pełen tradycji Pokaz Stołów Wielkanocnych Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie zgromadziło aż 22 reprezentacje KGW z regionu, które zaprezentowały zarówno regionalne potrawy świąteczne, jak i rękodzieło oraz wielkanocne dekoracje. Patronat nad imprezą objął starosta powiatu wodzisławskiego, Leszek Bizoń.

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.