Aktualności26 kwietnia 202113:01
Buków. Motocyklista wypadł z drogi

0
Reklama
Lubomia:
Zastępy strażaków z Wodzisławia Śląskiego i Lubomi, karetka pogotowia oraz patrol policji zostały skierowane do Bukowa na ulicę Krzyżanowicką. Co było przyczyną?
Doszło tam do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy ustalili, że motocykl znajduje się na poboczu, a 34 latek nim kierujący jest przytomny. Poszkodowany, z podejrzeniem złamania kości oraz ogólnymi potłuczeniami został zabrany do szpitala. Strażackie działania polegały także na zabezpieczeniu oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia.



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)









Komentarze (0)
Dodaj komentarz