Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 lipca 202110:22

To już jutro! Jednodawkowe szczepienia preparatem J&J. Zostały ostatnie wolne miejsca

To już jutro! Jednodawkowe szczepienia preparatem J&J. Zostały ostatnie wolne miejsca - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W najbliższą sobotę, 17 lipca, kolejna okazja do szczepienia przeciw covid-19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson w naszym powiecie. Tym razem w punkcie szczepień w Szpitalu w Rydułtowach, a także w Szpitalu w Wodzisławiu Śl. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Punkty do dyspozycji będą miały w sumie 200 dawek szczepionki. Szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Szpitalu w Rydułtowach odbywać się będą w godzinach od 8:00 do 12:30. Z kolei w Szpitalu w Wodzisławiu Śl. od godz. 13:00 do 15:00.

Co ważne, na szczepienie nie trzeba się umawiać, ale w związku z dużym zainteresowaniem należy się w takiej sytuacji liczyć z tym, że szczepionki może zabraknąć dla osób nieumówionych.

O rejestrację telefoniczną proszone są wyłącznie osoby, które chcą przybyć na szczepienie na wybraną przez siebie godzinę. W związku z dużym zainteresowaniem warto się umówić na szczepienie także po to, aby mieć pewność, że wystarczy dawek szczepionki.

Wówczas należy dzwonić na numery telefonów: 783 497 477 lub 533 915 924 (numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00) lub zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl.

aaa.[137]

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.