Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 listopada 202112:23

W Wodzisławiu Śl. przyznano stypendia sportowe

W Wodzisławiu Śl. przyznano stypendia sportowe - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy sportowcy od lat reprezentują nasze miasto nie tylko w kraju, ale i na arenie międzynarodowej. Zdobywają medale, pobijają rekordy, otrzymują statuetki i wyróżnienia. Za ich wybitne osiągnięcia prezydent Wodzisławia Śląskiego nagradza ich m.in. stypendiami. Sprawdźcie, którzy miejscy pasjonaci sportu zostaną tym razem wyróżnieni.

Do dziesięciu sportowców powędrują stypendia przyznane przez prezydenta miasta Mieczysława Kiecę za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Najwyższe przyznane stypendium opiewa na kwotę 1,6 tys. zł, najniższe na 1 tys. zł.

Stypendia otrzymają:

Martyna Prajsnar,
Kacper Brzóska,
Viktoria Mlaś,
Fabian Suchodolski,
Łukasz Gajda,
Dawid Kufieta,
Zuzanna Łogożna,
Marta Buda,
Wiktoria Gardian,
Jakub Krupa.

Szczegółowe informacje dot. wysokości stypendiów sportowych można znaleźć w zarządzeniu prezydenta miasta z 23 listopada 2021 r.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności10 sierpnia 202610:44

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wybita szyba wiaty przystankowej Wilchwy Cyganek to kolejny akt wandalizmu w Wodzisławiu Śląskim. W ostatnim czasie niszczona była również infrastruktura Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, a na elewacji Pałacu Dietrichsteinów pojawiły się graffiti. Za usuwanie skutków bezmyślnego działania wandali zapłacić trzeba z publicznych pieniędzy.

red., fot. FB/Miasto Wodzisław Śląski
Aktualności10 sierpnia 202621:55

Trwa kompleksowa modernizacja ośrodka PERŁA

Trwa kompleksowa modernizacja ośrodka PERŁA - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
powiatwodzislawski.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.