Zabłocona jezdnia przyczyną utrudnień w Kokoszycach

Błoto naniesione na drogę przez pojazdy wyjeżdzające z placu budowy przyczyną utrudnień w Wodzisławiu Śląskim-Kokoszycach. Trwa akcja czyszczenia jezdni.
Specjalistyczne pojazdy czyszczące jezdnię oraz strażacy ochotnicy z Kokoszyc usuwają błoto naniesione na drogę przez pojazdy wyjeżdzające z placu budowy. Błoto spowodowało, że droga była śliska, co utrudniało przejazd samochodom. Obecnie w miejscu tym występują utrudnienia.
- Utrudnienia dotyczą odcinka drogi do strefy gospodarczej. Chodzi o odcinek od ulicy Nowej w Czyżowicach do ulicy Olszyny w Wodzisławiu Śląskim. Na miejscu pracują specjalistyczne pojazdy oraz strażacy - informuje komenda powiatowa policji w Wodzisławiu Śląskim.
Po zakończeniu prac, droga będzie znów przejezdna. Jeśli możecie, omijajcie ten odcinek.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz