Aktualności3 lutego 202318:09
Pomylił ulicę Matuszczyka z torem wyścigowym

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Zmiany w taryfikatorze wprowadzające wysokie mandaty za przekraczanie prędkości zdają się nie odstraszać amatorów szybkiej jazdy. Idealnym przykładem jest 32-letni kierowca zatrzymany w środę, 1 lutego, na ulicy Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim.
Podstawą do zatrzymania kierowcy była jego prędkość. W terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje prędkość 50 km/h pędził 112 km/h. Przekroczenie dozwolonej prędkości słono kosztowało 32-latka. Został ukarany mandatem w wysokości 2 000 zł, a na jego konto trafiło dodatkowo dziesięć punktów karnych. Prócz tego amator szybkiej jazdy na trzy miesiące pożegnał się z prawem jazdy.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz