Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 lutego 202318:09

Pomylił ulicę Matuszczyka z torem wyścigowym

Pomylił ulicę Matuszczyka z torem wyścigowym - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Zmiany w taryfikatorze wprowadzające wysokie mandaty za przekraczanie prędkości zdają się nie odstraszać amatorów szybkiej jazdy. Idealnym przykładem jest 32-letni kierowca zatrzymany w środę, 1 lutego, na ulicy Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim.

Podstawą do zatrzymania kierowcy była jego prędkość. W terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje prędkość 50 km/h pędził 112 km/h. Przekroczenie dozwolonej prędkości słono kosztowało 32-latka. Został ukarany mandatem w wysokości 2 000 zł, a na jego konto trafiło dodatkowo dziesięć punktów karnych. Prócz tego amator szybkiej jazdy na trzy miesiące pożegnał się z prawem jazdy.

Autor: red., fot. poglądowe/arch. portalu, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności2 kwietnia 202610:15

Sekunda nieuwagi wystarczyła. Kolizja z udziałem młodej kierującej

Sekunda nieuwagi wystarczyła. Kolizja z udziałem młodej kierującej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności2 kwietnia 202610:54

DanceCap wkracza na scenę Mam Talent

DanceCap wkracza na scenę Mam Talent - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/DanceCap
Aktualności2 kwietnia 202612:30

Nieprawidłowy skręt i kolizja w Rydułtowach. Rowerzysta trafił do szpitala

Nieprawidłowy skręt i kolizja w Rydułtowach. Rowerzysta trafił do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności2 kwietnia 202610:46

Transport publiczny w powiecie wodzisławskim: nowe ulgi i brak podwyżek w 2026 roku

Transport publiczny w powiecie wodzisławskim: nowe ulgi i brak podwyżek w 2026 roku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 kwietnia 202614:20

Sukcesy młodych wojowników: Octagon Team przywozi medale z Warszawy

Sukcesy młodych wojowników: Octagon Team przywozi medale z Warszawy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Octagon Team
Reklama
Aktualności3 kwietnia 202614:55

Ruszył nabór na dofinansowanie do przezimowanych rodzin pszczelich

Ruszył nabór na dofinansowanie do przezimowanych rodzin pszczelich - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: ARiMR, fot. poglądowe/AI
Aktualności3 kwietnia 202612:56

Rozluźnij ciało, uwolnij energię: Piątki z akupresurą w Syrence

Rozluźnij ciało, uwolnij energię: Piątki z akupresurą w Syrence - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.