Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 marca 202312:51

Samochód wpadł do Machnikowca w Rydułtowach

Samochód wpadł do Machnikowca w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

Do tego zdarzenia doszło dziś, 10 marca, rankiem przy ulicy Ładnej w Rydułtowach w sąsiedztwie stawu Machnikowiec.

Zgłoszenie do służb wpłynęło około godziny 7.00. Na miejsce zadysponowano strażaków oraz policjantów. Działania tych pierwszych polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Nie było zagrożenia ekologicznego dla zbiornika wodnego, nie odnotowano także osób poszkodowanych.

- Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący pojazdem jadąc prawdopodobnie ulicą Ładną w kierunku ulicy Mickiewicza, utracił kontrolę nad pojazdem, przebił się przez bariery energochłonne i wjechał do zbiornika wodnego. W wodzie znajdowały się tylko koła pojazdu. W środku nie było nikogo - informuje wodzisławska policja.

Stróżom prawa udało się ustalić aktualnego właściciela pojazdu. Będą również prowadzone działania mające na celu ustalenie kierującego pojazdem w momencie zdarzenia. Osoba ta odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego.

Autor: red., fot. FB/Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport22 lutego 202615:10

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności23 lutego 202611:20

1192 interwencje i nowe wozy w służbie mieszkańcom. Strażacy podsumowali rok 2025

1192 interwencje i nowe wozy w służbie mieszkańcom. Strażacy podsumowali rok 2025 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności23 lutego 202621:43

Odszedł druh Lucjan Świerczyna. Były naczelnik OSP Rydułtowy

Odszedł druh Lucjan Świerczyna. Były naczelnik OSP Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/KSRG OSP Rydułtowy
Reklama
Aktualności23 lutego 202611:42

Twoja reakcja ma znaczenie. Wodzisław rozpoczyna kampanię o zdrowiu psychicznym

Twoja reakcja ma znaczenie. Wodzisław rozpoczyna kampanię o zdrowiu psychicznym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności23 lutego 202621:53

Cyberoszuści znowu w akcji!

Cyberoszuści znowu w akcji! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Katowice, fot. poglądowe/AI
Reklama
Reklama
Aktualności23 lutego 202611:02

Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe. Wnioski do 28 lutego

Brak zdjęcia
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności24 lutego 202613:06

Spotkanie autorskie z Marią Pakulnis w Bibliotece

Spotkanie autorskie z Marią Pakulnis w Bibliotece - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wodzislaw-slaski.pl / fot. materiały prasowe
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.